O nás

Servus (ve středověké latině) sluha, služebník
Slovník cizích slov

Servus.cz je služba, která zajišťuje nezávislé recenze obchodů. Jejím cílem je poskytnout e-shopům zpětnou vazbu a všem nakupujícím dostatečné informace o e-shopech. V budoucnu umožní rovněž vkládat recenze produktů, zakoupených zákazníky.

Servus.cz chce poskytovat pouze kvalitní a relevantní informace, proto umožňuje vkládat recenze pouze ověřeným zákazníkům. Zároveň nelze publikovat anonymní recenze. Servus.cz u každé recenze vyžaduje ověření zákaznického účtu přes Facebook.

Servus.cz je a bude nezávislý. Neslouží jako propagace žádnému obchodu, žádný obchod nezvýhodňuje.  Recenze není možné mazat, zákazník je může upravit. Stejně tak zákazník nemůže ovlivnit odpověď e-shopu.

Servus.cz se dlouhodobě chce profilovat jako server, který shromažďuje recenze na e-shopy a zboží. Jeho cílem rozhodně není prodej zboží, nebo jiná činnost, která by přímo konkurovala e-shopům. Proto si může dovolit být neutrální.


© 2016 Servus.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace